Loading...

Ağ Depolama Antivirüs

//Ağ Depolama Antivirüs
Ağ Depolama Antivirüs2017-02-14T14:11:28+00:00

Hafif, Çok Yönlü ve Verimli

Sophos for Network Storage ile virüslerin kurumunuz içerisinde yayılmasının önüne geçin. Yüksek performanslı hafif tarayıcı EMC, Hitachi data Systems, NetApp, Oracle/Sun gibi geniş bir yelpazede son tehditlere karşı koruma sağlar. Kullanıcılarınız için yük dengeleme, yük devretme ve kümeleme özellikleri ile yüksek kullanılabilirlik ve yüksek verimlilik içinde en güvenli ortamı oluşturursunuz.

Gerçek Zamanlı Koruma

Zararlıları ağınıza sızmadan tespit edin ve engelleyin. Erişim anı gerçek zamanlı tarayıcımız  çok küçük kaynak kullanımı ile bilinen ve bilinmeyen zararlılara ve sıfır gün ataklarına karşı en iyi koruma özelliklerini sunar. Çok katmanlı koruma imza temelli tespitin ötesinde çalışma öncesi emulasyon ve davranışsal genotype analizi ile bulut üzerinden gerçek zamanlı sorgular ile üstün performans gösterir.

Geniş Platform Desteği

Varolan sistemlerinizle kolayca entegre edin, ICAP standardı uyumluluğu, EMC's Celerra Anti Virus Agent (CAVA), NetApp's 7-mode ve C-mode taramaları yapın.

Etkin Ölçekleme

Birden fazla tarama sunucusu ayarlayarak parformansı ve güvenilirliği artırın. NetApp Data ONTAP kullanıyorsanız many-to-many- clustering özelliğini de kullanarak etkinliğinizi katlayabilirsiniz.

Destek Her An Elinizin Altında

Zararlıların saldırısı, sistem problemleri ve bakım zamanı pencereleriniz sadece iş saatlerinde değildir. Bu yüzden ne zaman ihtiyacınız olduğunda erişebilmeniz için Sophos 24/7 standart destek sunar. Prestijli SCp sertifikamız etkin ve hızlı desteğimizin kanıtıdır.