Loading...

Sharepoint Güvenliği

//Sharepoint Güvenliği
Sharepoint Güvenliği2017-02-14T14:11:28+00:00

Kritik İş Verinizi Koruyun

Sophos for Microsoft SharePoint kritik iş verinizi zararlılardan korur. Bunun yanında hassas bilgilerin dağıtımı ve sunucularınızın güvenliği konusunda da araçlar sunar.

Modern tehdit korumasını uyarlanabilir içerik kontrolleri ve sezgisel web tabalı konsol ile birleştirdik. Bu sayede tek sunuculu ya da çok sunuculu bir Sharepoint ortamını kolaylıkla koruyabilirsiniz.

Modern Tehdit Koruması

Son kullanıcı koruma paketlerimizde yer alan ödüllü koruma teknolojimiz Sophos for Microsoft SaherPoint ile hizmetinizde. Sophosa özgü Davranışsal GenoType analizi teknolojisi daha önce görülmemiş zararlıları ve virüzlere özgü hareketleri yakalar ve durdurur.

Gerçek Zamanlı Koruma SophosLabs ile her an haberleşir. SophosLabs'da bulut ortamından toplanan veriler sürekli analiz edilir ve değerlendirilir.

Esnek İçerik Kontrolü

Bazı hassas verilerin SharePoint ortamında bulunmasını istemeyebilirsiniz. Sophos for Microsoft SharePoint içerik kontrol sistemi ile kullanıcılarınızın paylaştıkları işerikleri sınırlandırabilirsiniz. Dosya türleri, metin içerikleri ve regular expressionlar gibi yöntemler ile tanımlayacağınız kurallar sayesinde ne paylaşılmayacağına siz karar verin.

Filtrelere takılan içerik için kullanıcılar uyarılabilir, bu içeriğin eklenmesi engellenebilir ya da belirlediğiniz bir metin ile değiştirilmesi sağlanabilir. uzantı bağımsız dosya tipi belirleme teknolojisi ile dosya uzantılarını değiştirmek de filtreleri atlatmaya yetmez.

Sezgisel Web Tabanlı Konsol

Sezgisel web tabalı yönetim konsolumuz ile SaherPoint sisteminize etkili bir şekilde hakim olabilirsiniz. Kolaylıkla yeni kurallar ve politikalar tanımlayıp uygulayabilir ve kurumunuzun güvenliğini bir üst seviyeye çıkartabilirsiniz.

Kurum politikalarına uymadığı için karantinaya alınmış içeriğe bakabilir ve ne yapacağınıza karar verebilirsiniz.

Karantina durumu, içerik filtreleme performansı, zararlı kod aktvitesi gibi verilere uyarlanabilir raporlarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Adli analiz için loglarda detaylı arama yapabilirsiniz.