Loading...

Ivanti

/Ivanti
Ivanti2017-12-21T18:44:13+00:00

Ivanti Service Management (eski adıyla HEAT Service Management) büyüyen bir işletmenin müşterilerinin, değişken ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, BT en iyi uygulamaları üzerine kurulu güçlü ve son derece esnek bir BT Servis Yönetimi (ITSM) çözümüdür. Servis kalitenizi yükseltir, performansınızı ve verimliliğinizi arttırır. Bu konudaki en iyi hibrid çözümü sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Üstün servis kalitesi ve müşteri memnuniyeti gerektiğinde, Ivanti Service Management (eski adıyla HEAT Service Management) çözümleri ile bir hizmeti başlatmak, değişimleri planlamak ve yönetmek, istekleri otomatik olarak onaylamak, ilgili servis seviye anlaşmalarını takip etmek ve sunduğunuz hizmet portföyünü yönetmek çok kolaydır.

Ivanti Service Management Yetenekleri

Ivanti Servis Otomasyonu

Otomatize edilmiş olan Ivanti'in  iş akışı döngüsü kullanıcıların bir hizmet veya değişim isteğini kolayca karşılar:

  • İstekte bulunma yetkisi ve otomatik onay
  • Uygun iyileştirme önlemleri için planlama
  • Değişiklikleri son kullanıcıya otomatik dağıtma
  • Uyum ve servis seviyesi anlaşmaları monitör etme
  • Gelişmiş hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini sağlamak için sürekli olarak hizmet portföyünün denetimi.

Ivanti Modern Tasarım

Ivanti Hızlı Arama şablonları, Ekler ve Notlar gibi yaygın olarak kullanılan ögeler için son derece sezgisel ve interaktif kullanıcı arabirimi Service Desk kullanıcılarına hızlı ve kolay erişim sağlar. Onun gerçek zamanlı arama ve filtreleme yetenekleri,müşterinin sorunlarını hızlı ve verimli bir şekilde çözmek için kullanıcılara ihtiyaç duydukları bilgileri bulmasına yardımcı olur. Kaynak tabanlı navigasyon,gereksiz yığılma ve karışıklığı önlemek için gerektiğinde sadece ilgili fonksiyonlar ve bilgileri kullanıcıya sunar. Panolar (Dashboard), öncelikli sorunları ve yardım masası performansını bir bütün olarak ve gerçek zamanlı bir şekilde analist ve yöneticilerin izlemesine olanak sağlar.

Ivanti Self Servis & Servis Kataloğu

Self Servis-Servis Kataloğundan tüm BT hizmetlerinizi başlatabilirsiniz. Yeni çalışan işlemleri, yazılım kurulumları, yeni cihaz aktivasyonları gibi hizmetlerinizi kolay kullanılan bir hizmet portalinden son kullanıcılarınıza sunun. Çevrimiçi e-hizmet platformu müşterilere hizmet bilgilerini göstermenize yardımcı olur. Müşterilerinizi yeni olay kayıtları yaratabilir, bilgi ağacınızı inceleyebilir ve hizmet istek işlemlerini kendileri başlatabilirler.

Ivanti Değişim Yönetimi

BT altyapınızın sağlıklı kalmasını istiyorsanız sağlam bir Değişim Yönetimi prosesine sahip olmalısınızı. Ivanti Değişim Yönetimi çözümü tüm değişim ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde baştan sona takip eder ve yönetmenize yardımcı olur. Kutudan çıktığı haliyle şablonlar basit, onaylı değişim iş akışları ve çok seviyeli dinamik değişim onay işlevlerini içerir. Bu sayede tüm taraflar hemfikir olduğundan emin olur. Renk kodlu değişim takvimleri Değişim Yöneticilerine gerçek zamanlı raporlar ve filtreleme özellikleri sunar.

Ivanti Ses & İş Akışı Otomasyonu

İş akışları ve otomasyonu bir organizasyonun verimliliği ve etkinliği üzerinde çok etkilidir. Ivanti İş Akışı Tasarım aracı ile kullanıcılarınız akışları hazır şablonlar ve önceden tanımlı iş akışı blokları ile kolayca tasarlayabilir. Şablonlar ve iş akışları kullanıcıların kendilerine has iş gereksinimleri doğrultusunda kolayca düzenlenebilir. İş akışı tasarım aracının grafiksel, sürükle bırak arayüzü ve ses otomasyonu aracı hizmet yöneticilerinin ve teknik olmayan yöneticilerin kendi iş akışlarını tasarlamalarına yardımcı olur. Bu şekilde teknik bir yardım gerekmeden ve ayrıca bir kodlama yapmaya gerek duyulmadan işler hallolur.Önceden tanımlı iş akışı blokları dış sistemler ve veri kaynakları ile de kolayca entegre olur. Bu sayede kullanıcılar dış veri kaynaklarındaki bilgilere de anında ulaşabilirler.

Ivanti Entegre İstemci Yönetimi

Ivanti tüm adımları ile kurum içerisindeki iş akışlarını standartlaştıran entegre istemci yönetimi özellikleri sunar. Fiziksel, sanal ve mobil cihazlarının yaşam döngüleri boyunca etkin kalma sürelerini uzatır verimlerini arttırır. Ivanti tarafında sunulan entegrasyon ve otomasyon yöntemleri ile manuel BT yönetimi azaltılır, daha tutarlı müdahaleler yapılırken bir yandan şirket politikaları ile uyum arttırılır. Firmanız daha etkin işleyecek ve son kullanıcılarınız artan performans ile mutlu olacaklardır.

Ivanti Dashboard & Raporlama

Servis kalitesinin en üst düzeyde tutulması ve verilen sözlerin yerine getirilmesinde rol oynayan en önemli faktörlerden birisi de raporlamadır. Kurumların gerçek zamanlı olarak, rol temelli görünürlüğü olan ve kurum performansına etkisi olacak verilerin gösterildiği metrikleri raporlayabilmeleri şarttır. Ivanti operasyonel, finansal ve verimlilik ile ilgili dashboardlar sunar. Bu şekilde kurum birimleri hep en son durum bilgisini görebilir ve hızlı aksiyonlar alabilirler. Endüstri standardı hazır raporlar ile hemen raporlama özelliklerini kullanabilirsiniz. Dilerseniz kendi raporlarınızı da ekleyerek raporları özelleştirebilirsiniz.

Ivanti Mobil

Yardım masası hizmetlerinizi sahada uyguladığınızda, servis yönetimi çözümümüz ile iOS cihazlar üzerinden çevrimiçi ya da çevrimdışı etkileşime geçmeniz için hazırlanmış aracımızdır.

Ivanti Discovery

Ivanti Cloud Discovery çok lokasyonlu, çok platformlu BT birimler içinbulut tabanlı bir varlık bulma ve envanter yönetimi çözümüdür. Ağınızdaki her bilgisayarı, yazıcıyı, sunucuyu, yönlendiriciyi bulun ve denetleyin. Detaylı BT envanteriniz hep en güncel haliyle elinizin altında olsun.

Ivanti Remote

Entegre sorun giderme aracı ile yetkili BT personeliniz ağ üzerindeki tüm sistemlere erişebilir ve onları kontrol edebilir. Sunucular, istemciler, dizüstü bilgisayarlar, ve kullanıcı içermeyen sistemler ve daha fazlası yönetilebilir. Sorunlar uzaktan tanımlanabilir ve düzeltilebilir. Çözüme daha hızlı ulaşırken çalışan verimliliğiniz de artar.