XG UTM

//XG UTM
XG UTM2017-02-14T14:11:30+00:00

İşinizi kolaylaştırdık

Sophos UTM'in basit, sezgisel kullanıcı arayüzü (UI) SİZİN için tasarlanmıştır. Ağınızı ve kullanıcılıranızı hızla korumanızı sağlar. Ve günlük yönetimsel işlerinizi kolaylaştırır.

Sophos UTM'in kullanımı yapılandırılabilir gerçek zamanlı gösterge paneli, esnek ve modüler lisanslaması ve sezgisel yeniden kullanılabilir ağ nesne tanımları sayesinde çok kolaydır.

Kolayca birden çok hedef, kaynak ve hizmetleri kapsayan güvenlik duvarı kuralları yapılandırabilirsiniz. Ülke temelli engelleme ve saldırı önleme (IPS) de bunlara dahildir.

Web koruma dağıtım seçeneklerine, kurumsal ilke ayarlarına, filtre eylemi sihirbazına, politika test aracına ve kullanışlı dahili web raporlarına göz atın.

Web uygulamalarını kolayca kontrol edin, kontrol eltında tutun. İster önceden ister gerçek zamanlı olarak flow-monitor aracımız içerisindeki veriler ile bant genişliğinizi en verimli şekilde kullanın.

ATP özellikleri arasında çok katmanlı koruma, seçici sandboxing ve ağınızda bulunan zararlı bulaşmış makineleri bulmak da vardır.

Uzak ofislerinizi birincil ağınıza güvenle bağlamak için RED cihazlarınızı kolayca dağıtın ve yapılandırın.

Çok Hızlı

Sophos UTM üstün performans sunmak için yaratıldı. Çok çekirdekli Intel işlemci teknolojisi ve solid-state sürücüler ile bellek içi tarama artık daha hızlı. Sophos UTM; Güçlü, kuvvetli ... hızlı.

Sophos 100
Fortinet 44
Dell SonicWALL 62
WatchGuard 63

Herşey Dahil Koruma

En son nesil güvenlik duvarı korumasını başka hiç bir yerde bulamayacağınız özellikler ile sunuyoruz. Mobil, web, e-posta şifreleme uç nokta ve DLP dahil. Hiçbir ekstra donanım yok. Hiçbir ekstra maliyet yok. Siz sadece hangisini kullanmak istediğinizi seçin.

Loglama ve Raporlama

Dahili raporlama araçlarımız ile kullanıcılarınızın neler yaptığını gerçek zamanlı olarak gözleyin. Kullanıcılarınızı güvende tutmak ve ağ performansınızı artırmak için sorunları hızla saptayıp aksiyolarınızı anında alın.

  • Kullanım alışkanlıklarını ve web aktivitesini gösteren gerçek zamanlı veri akışı grafikleri
  • Günlük yönetimsel raporlar sizi olan bitenden haberdar tutar
  • Rapor Anonimleştirme özelliği ile gerektiğinde kullanıcı isimlerini gizleyebildiğiniz raporlar yaratabilirsiniz.
  • Dahili Syslog desteği ve otomatik log yedekleme seçenekleri

Esnek Kurulum Seçenekleri

Sophos UTM çok çeşitli şekillerde kurulabilir. Kendi donanımınız, SG Serisi Sophos UTM donanımları, sanak makine ortamınızdaki bir sanal makine ya da bulut kurulum seçeneklerinden birini siz seçin. Her birinde ölçeklenebilir, kümelenebilir, uzak ofis bağlantıları, kablosuz cihaz yönetimi ve merkezi yönetim ve raporlama özellikler mevcuttur. Rakiplerimizden farklı olarak tüm özelliklerimiz tüm platform ve cihazlarımızda mevcuttur.

SG Serisi Cihazlar

SG Serisi cihazlarımız son teknoloji ile amaca yönelik üretilmiş, yüksek performanslı makinelerdir

Yazılım & Sanal Makine

UTM imajını sunucu donanımınıza ya da VMware, Citrix, Microsoft Hyper-V veya KVM gibi sanal ortamlara yükleyin

Bulut

Sophos UTM endüstri lideri olarak Amazon Web Servisleri ağ altyapısını korumak için tercih edilen çözümdür

Endüstrinin Lideri

UTM, Mobil Veri Koruma ve Uç Nokta Koruması alanlarında Gartner Magic Quadrant Lideri olarak güvenlik sektörünün öncüsüyüz.

Gartner

Gartner'in UTM için Magic Quadrant raporunda Sophos liderler kadranında yer alıyor

SC Magazine

Sophos SG Serisi UTM çözümleri 2015 SC Ödüllerinde "En İyi UTM çözümü" ödülüne layık görülmüştür. Jürinin yorumları: "SG Serisi ve UTM yazılımı her büyüklükten ve sektörden şirketlerin, işlerini güvenlik içinde yürütmelerini sağlayacak özellikleri barındırıyor"

PC Pro

"Tüm özellikleriyle her seviyede çözüm sunan cihaz: kolay kurulum, inanılmaz çok sayıda faydalı özellik ve uygun fiyat ile SG115W KOBİler için en mükemmel seçenek durumunda"

Miercom

Bağımsız test firması Miercom diğer üreticilerin de katıldığı testlerinde SG230 ve SG210 cihazlarının fiyat performans olarak rakiplerinin önüne geçtiğini teyit etti.